سازمان فنی حرفه ای
آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری راهیان
ثبت نام ترم جدید شروع شد زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور دیپلم رسمی
دوشنبه, 20 ارديبهشت 1395 07:32

آموزش فنی و حرفه ایدر آموزش فنی و حرفه ای استان تهران صورت گرفت؛ارائه بیش از 28 میلیون نفرساعت آموزش های مهارتی به کارجویان و شاغلین تهرانی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از بهره مندی بیش از 59794 نفر کارجویان و شاغلین تهرانی از آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در سال 1394 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مجید طهرانیان با اشاره به تحقق 7/101 درصدی تعهدات آموزشی استان تهران در سال گذشته، اذعان نمود: دوره های مهارتی در بخش های مختلف مانند مراکز ثابت شهری، موسسات کارآموزی آزاد، روستاها، زندان ها، پادگان ها، اصناف، صنایع، جوار دانشگاه و ... برگزار شده است.

وی مهمترین رویکرد سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری را کیفیت بخشی به آموزش ها عنوان نمود و افزود: تربیت و افزایش کارآیی و اثر بخشی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر از وظایف سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد. 

مشاور ریاست سازمان در امور مشارکت های مردمی  با اشاره به ارائه ۵ هزار استاندارد شایستگی و شغل در ۳۱ مرکز دولتی و بیش از دو هزار آموزشگاه آزاد اظهار داشت: تعامل دولت با بخش خصوصی در راستای تحقق سند چشم انداز ۲۰ ساله کشور و برنامه توسعه ای و برون سپاری است و می تواند زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران عبور از مشکلات و تنگناهای اقتصادی در شرایط کنونی را مستلزم استفاده بهینه از منابع موجود دانست و عنوان کرد: ترویج و اشاعه مفهوم کار، کارآفرینی و مهمتر از همه تربیت افراد ماهر و کاربلد برای کشور از اهمیت و ضرورت حیاتی برخوردار است.

طهرانیان با اشاره به ارائه آموزش های مهارتی در بیش از 450 حرفه در سال گذشته، اعلام داشت:   نفر خانم و   نفر مرد در سال 1394 از آموزش های مهارتی بهره برده اند و این مجموعه موفق به تحقق7/101 درصد از تعهدات آموزشی خود شد. 

آموزشگاه راهیان

آموزشگاه کامپیوتر - امورمالي و بازرگاني راهیان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور ( وزارت تعاون کار) با ارائه دیپلم فنی و مدرک بین المللی

 مجوز برگزاری طرح ایران مهارت و بورس

تماس باما

  • تهران خاني آباد نو خيابان لطيفي ساختمان پزشکان میلاد پلاک 83 طبقه اول
  • 55010788 -55541606 - 09126956511
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • کانال تلگرام rahean20@

دریافت اخبار

شما میتوانید با وارد کردن شماره تلفن و ایمیل خود از آخرین اخبار سایت مطلع گردید.

شماره موبایل:

ایمیل: